O nas

Poznajmy się!

1 września 2008 roku drzwi EL MUNDO CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH otworzyły się po raz pierwszy, zapraszając do środka wszystkich tych, dla których języki są najważniejsze. To dzięki znajomości języków obcych możemy podróżować i poznawać świat.

EL MUNDO CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH to kameralna, przyjazna atmosfera, profesjonalna kadra lektorska oraz wysoka jakość nauczania.

Nasi lektorzy to profesjonaliści. Kochają, to co robią i robią to z ogromnym entuzjazmem. Poza wysokim poziomem języka posiadają niezbędne wykształcenie oraz szkolenia pozwalające im prowadzić zajęcia językowe. Bazując na wiedzy i doświadczeniu oraz dzięki ogromnej determinacji i dbałości o szczegóły starają się każdego dnia budować dydaktyczne i wychowawcze relacje ze słuchaczami dzięki czemu zajęcia stają się jeszcze przyjemniejsze i skuteczniejsze. Dla nich praca to pasja, dlatego starają się, by każda lekcja była wyjątkowa.

Nie ma lepszej pracy niż ta, która daje satysfakcję. Jako lektor z wieloletnim doświadczeniem stwierdzam, że nauczanie przynosi ogromną satysfakcję, szczególnie jak widzę uśmiechnięte twarze moich uczniów i ich postępy w nauce. To daje mi również motywację do dalszej pracy, dlatego wciąż biorę udział w szkoleniach metodycznych (i nie tylko). Od kiedy zostałam mamą zagadnienia związane z dwujęzycznością dzieci interesują mnie jeszcze bardziej.

Zgadzam się z opinią, że naukę drugiego języka należy rozpocząć jak najwcześniej. Dlatego w EL MUNDO opracowaliśmy ścieżkę edukacyjną dla naszych słuchaczy, której założeniem jest jak najwcześniejsze rozpoczęcie nauki, najlepiej na etapie przedszkolnym, a potem wzrost kompetencji zweryfikowany przez zewnętrzną, prestiżową instytucję jaką jest Uniwersytet w Cambridge.

Chcemy, aby dzieci pokochały naukę języka angielskiego i czerpały z niej dużo radości. Motywujemy ich do rozwoju osobistego i codziennego progresu metodą małych kroków. Pomagamy dzieciom i młodzieży budować językową pewność siebie.

EL MUNDO to szkoła, która powstała z pasji. Nasze doświadczenie oraz szeroka wiedza w zakresie nauczania pozwala nam na prowadzenie profesjonalnych i interesujących kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dbamy o to, by każde zajęcia były nie tylko efektywne, ale i ciekawe. Na przestrzeni kilkunastu lat mojego doświadczenia zawodowego poddawałam analizie różnorodne programy, metody nauczania i techniki pracy z uczniem właściwie w każdym wieku.

O naszej skuteczności świadczy fakt, że z roku na rok powiększa się grono naszych słuchaczy, a wielu z nich przyznaje, że zapisali się do EL MUNDO CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH za radą swoich znajomych, którzy polecili im naszą szkołę.

Kontakt

-9488@2x.png