Kursy

Teddy Eddie

Angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dzięki zabawom ruchowym, piosenkom i słuchowiskom, dzieci szybko zaczynają komunikować się pełnymi zdaniami oraz odczuwają radość uczestnicząc w zajęciach językowych.

EL MUNDO Centrum Języków Obcych jest wyłącznym  Akredytowanym Centrum Teddy Eddie  w Słupcy. Oznacza to, że tylko u nas Twoje dziecko może się uczyć tą wyjątkowo ambitną metodą, która została nominowanej do prestiżowej nagrody ELTons za innowacyjność w edukacji.

to zasób słów, jakim posługuje się dorosły Amerykanin

to zasób pierwszych słów, jakie dziecko poznaje dzięki metodzie Teddy Eddie

Nauka mówienia pełnymi zdaniami

Zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach

Stwarza możliwość “zanurzenia się” w języku

Lekcje zawierają mnóstwo opowiadań, tekstów, słuchowisk, dzięki czemu dziecko chłonie wiedzę jak “gąbeczka”.

Połączenie nauki z doskonałą zabawą

Zajęcia, prowadzone wyłącznie po angielsku, są pełne gier, zabaw i niespodzianek! Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Co wyróżnia metodę Teddy Eddie?

Już od pierwszych zajęć dzieci „zanurzone” są w języku angielskim -dzięki temu uczą się go z łatwością, a wiedza i umiejętności przychodzą naturalnie – dokładnie tak, jak podczas nauki języka ojczystego.

Bardzo Elastyczna

Jeśli chodzi O WIEK, POZIOM, UMIEJĘTNOŚCI I PREDYSPOZYCJE dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści (od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych)

Motyw Misia Eddiego

Pewnego dnia ten przesympatyczny, psotny miś wyskakuje z kolorowej skarpety i staje się nieodłącznym towarzyszem dzieci na zajęciach.

Licencjonowana Metoda

Stoi na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

Przyjazna Rodzicom

Zapewnia bieżące informacje na temat przerabianego materiału, możliwość uczestnictwa w lekcjach otwartych oraz rzetelny system ewaluacji postępów dziecka (co semestr).

Mama 4-letniego Dominika ocenia kurs na „szóstkę”. Co ma na to wpływ?
Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem.”

Mama 3-letniej Nicol:
Moja córeczka bardzo szybko „złapała” język angielski, mimo, że miała 2,5 roku jak zaczęła do Was chodzić. Uważam, że potrafi bardzo dużo. W domu mówi po polsku, ale wplata słowa z języka angielskiego, na przykład: „Mam ubraną bluzkę pink.” „Dziadek ubiera sock.” Mała chętnie się uczy angielskiego, lubi słuchać płyt. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję bardzo!”

Mama 6-letniej Klary:
Klara chętnie uczęszcza na zajęcia i aktywnie w nich uczestniczy. Widzę rezultaty w domu. Nie muszę wiele poświęcać czasu na nauczanie angielskiego w domu – przychodzi jej to z łatwością.”

Mama 6-letniej Oli i Kingi ocenia kurs na „piątkę”, docenia przede wszystkim:
„Bezpośredni kontakt z lektorem, widoczne postępy w posługiwaniu się językiem angielskim, możliwość obserwacji prowadzonych zajęć (zajęcia otwarte), zainteresowanie córek lekcjami – pytają o kolejne.”

Mama 6-letniego Mikołaja docenia:
Stały kontakt lektor-rodzice, świetny kontakt lektora z dziećmi, prowadzenie zajęć w bardzo interesujący dzieci sposób, fakt, że syn, wbrew oczekiwaniom, sporo materiału „wchłonął” 🙂

Mama 4-letniej Laury oceniła kurs na „szóstkę”, co ma wpływ na ocenę?
Radość z jaką dziecko uczęszcza na zajęcia. Miłe niespodzianki ze strony dziecka, gdy czasem spontanicznie użyje zapamiętanego słówka, na przykład powiedziała kiedyś do swojej cioci w czerni: „jesteś black!”

Tata 6-letniego Filipa:
„Widzę, że moje dziecko chętnie uczestniczy w kursie. Mam wszystkie informacje o postępach syna. Ogólnie jestem zadowolony z prowadzenia zajęć.”

Angielski dla dzieci 8-11 lat Savvy Ed

Oto kilka z nich:

    Efekt kuli śniegowej

„stopniowe narastanie” w zadaniach, powtórkach i w ułożeniu materiału językowego)

    Kompaktowość i kompletność

Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami zarówno w sensie materiału nauczania jak i samych pomocy naukowych. Przez 3 lata trwania programu Savvy Ed,dzieci nie tylko nabywają wiedzę, ale ćwiczą określone umiejętności.Jesteśmy wierni zasadzie ‘ Trening czyni mistrza’.Tak długi trening przyniesie spektakularne efekty.

   Wykwalifikowana Kadra

Prowadzący zajęcia przechodzą skrupulatną rekrutację według wytycznych Licencjodawcy. Sprawdzany jest ich poziom językowy, wymowa oraz predyspozycje do pracy z dziećmi szkolnymi. Wybrana kadra przechodzi szkolenia dotyczące specyfiki pracy z dziećmi w wieku szkolnym oraz pracy z metodą. Następnie wyposażamy ich w szczegółowe instrukcje, procedury, plany zajęć oraz materiały, które uatrakcyjniają zajęcia.

Systemy motywacyjne

Podczas lekcji wykorzystywane są elementy GRYWALIZACJI (np. dzieci zbierają grudki złota, aby zbudować swoje Złote Królestwo; Savvy Ed przesyła dzieciom listy z całego świata, motywując i nagradzając aktywność i zaangażowanie). System zaliczeń wykorzystuje elementy OCENIANIA KSZTAŁTUJĄCEGO. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów.

Stały kontakt z Rodzicam

Rodzice mogą liczyć na : -ustne informacje na temat przerabianego materiału oraz zadania domowego po każdych zajęciach -informacje o zadaniach domowych oraz zaliczeniach kolejnych partii materiału zamieszczane w zeszycie kontaktu (tzw. Parent’s Book) -regularne informacje na temat przerobionego materiału, postępów grupy oraz dokonanych zaliczeń zamieszczane w raportach mailowych -lekcje otwarte raz w semestrze

Angielski dla dzieci w wieku 7-10 lat

Savvy Ed jest bardzo ambitnym licencjonowanym programem nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-10 lat. .EL MUNDO jest jedynym Akredytowanym Centrum Metody Savvy Ed w Słupcy. Oznacza to, że tylko u nas uczniowie mogą się uczyć na tym ambitnym kursie.

Dla kogo jest kurs Savvy Ed?

Savvy Ed jest dedykowany uczniom, którzy KONTYNUUJĄ NAUKĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO po mocnym programie przedszkolnym, np. Teddy Eddie. Jest to bardzo ambitna metoda, ukierunkowana na przygotowanie naszych uczniów do zdania międzynarodowych egzaminów Cambridge Pre A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers.

Założenia metodyki​ metody SAVVY ED

Savvy Ed ma wiele unikatowych i innowacyjnych elementów, które ułożone w systemową całość znacznie podnoszą efektywność nauki.

Angielski dla dzieci w wieku 11-14 lat Edward's League

Metoda EDWARD’S LEAGUE to kontynuacja najlepszej ścieżki egzaminacyjnejw Polsce.

  • Zajęcia prowadzone metodą Edward’s League są bardzo ambitne, a jednocześnie interesujące dla współczesnych dzieci. Kursanci porządkują swoją wiedzę z gramatyki i rozwijają umiejętności, typu rozumienie ze słuchu czy komunikację.
  • Nasi uczniowie dzięki starannie zaplanowanym doświadczeniom językowym, są w stanie bez nadmiernego wysiłku opanować obszerny i trudny materiał, często nieosiągalny dla rówieśników!
  • System kontaktu z rodzicami pomaga monitorować postępy uczniów, a jednocześnie umożliwia budowanie w uczniach motywacji wewnętrznej i odpowiedzialności za naukę.
  • W skład PAKIETU EDUKACYJNEGO wchodzi dostęp do edukacyjnej aplikacji Homework Site, dzięki której uczniowie odrabiają zadania domowe oraz sprawdzają swoje pisemne zadania z interaktywnym kluczem.

Metoda EDWARD’S LEAGUE jest dedykowana młodzieży w wieku 11-13 lat. Kursy adresowane są uczniom ambitnym, którzy ukończyli kurs Savvy Ed i są gotowi na poznanie prawdziwego, naturalnego języka angielskiego. Kursy Edward’s League doskonale przygotowują do zdawania egzaminów Cambridge English Qualifications i zdobycia prestiżowych certyfikatów, które są nie tylko rzetelnym i niezależnym potwierdzeniem umiejętności językowych, ale także stanowią mocny element CV oraz mogą zwalniać z lektoratów na studiach oraz niektórych egzaminów.

Angielski dla klas 2-6 SP Funtown

Witaj w Funtown - miasteczku, które rośnie razem z dziećmi!

Wyobraź sobie kurs językowy, podczas którego dzieci grają w grę planszową…. Wyobraź sobie zaangażowane dzieci, które nie czując, że się uczą, wykonują setki ćwiczeń komunikacyjnych i przyswajają struktury gramatyczne. Dla nich to tylko gra. Porywająca, zaskakująca, zabawna. Ale Ty dobrze wiesz, że dzięki niej nauczą się zadawać pytania, prowadzić dialogi w sklepie, zapytać o drogę, a także wyćwiczą struktury gramatyczne i opanują słownictwo, bez żmudnych powtórek i niezliczonych kart pracy! Funtown to nauka przez zabawę w najczystszej postaci! To dlatego zamiast podręcznika dzieci mają Gamebook, a zamiast kolejnego rozdziału zdobywają “next level”!

Podczas każdych zajęć dzieci opanowują nowe słówka i zwroty, by za chwilę zagrać w grę, której akcja dzieje się w malowniczym miasteczku Funtown! To unikalne rozwiązanie pozwala wykorzystać od razu nowe umiejętności w praktyce! Dzięki Funtown dzieci widzą sens nauki i swój postęp! Podczas kolejnych zajęć pojawiają się nowe plansze, a miasteczko zaczyna się rozrastać! 7 i 8-latki rozpoczną swoją przygodę budując przedmieścia Funville, 9 i 10-latki stworzą żywe uliczki Funtown, a starsi wielką metropolię – Funcity!

W ten prosty sposób Funtown uczy dzieci, że nauka języka ma znaczenie dla ich przyszłości i przekłada się w życiu m.in. na rozwój kariery.

Kontakt

-9488@2x.png