Egzaminy Cambridge

Egzaminy Cambridge

W EL MUNDO na bieżąco śledzimy postępy kursantów i dbamy o to, by nauka była skuteczna, przyjemna, dawała dużo satysfakcji oraz motywacji do rozwoju. Uczymy w oparciu o przemyślaną ścieżkę edukacji językowej i stwarzamy naszym kursantom możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów Cambridge English Qualifications, do których przygotowujemy już od najmłodszych lat.

Obserwujemy, jak bardzo egzaminy wspierają motywację i efektywność nauki, a także jak potrzebne są uznane certyfikaty potwierdzające poziom znajomości języka w szkole i pracy.

EL MUNDO Centrum Języków Obcych jest w  gronie prestiżowych placówek edukacyjnych, przygotowujących do egzaminów Cambridge. Oznacza to, że nasi kursanci, jak i wszyscy chętni kandydaci, mają możliwość zdawania egzaminów na miejscu-w znajomym i przyjaznym dla dziecka otoczeniu, bez konieczności przemieszczania się do innych ośrodków egzaminacyjnych w Polsce.

Posiadamy status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge Assessment English i jesteśmy partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277 z siedzibą w szkole językowej Clan City w Gliwicach.

W naszej szkole uczniowie mogą zdawać następujące egzaminy:

Dla Dzieci:

Pre A1 Starters (YLE Starters)  to pierwsze kroki dziecka w zakresie nauki języka. Celem jest satysfakcja i motywacja do dalszej nauki. Zdając ten egzamin, dziecko bezstresowo wkracza na egzaminacyjną ścieżkę nauczania i ma ogromne szanse na niej pozostać i uzyskać poważne certyfikaty językowe już w wieku nastoletnim. Testy Cambridge English dla najmłodszych poruszają tematykę bliską najmłodszym i sprawdzają wszystkie umiejętności: słuchania, mówienia, czytania i pisania w języku angielskim.

Cena: 310 zł

A1 Movers (YLE Movers) jest to drugi, z trzech Cambridge English Qualifications dla najmłodszych. Jest to doskonały sposób, aby pomóc dzieciom rozwijać znajomość języka i robić dalsze postępy w angielskim. Pomaga zrozumieć dłuższe zdania i uczy jak rozpoznać rozmowę na proste tematy. Pokazuje postęp, jakiego dokonują dzieci na przestrzeni czasu.

Cena: 310 zł

A2 Flyers (YLE Flyers) ma najwyższy poziom zaawansowania spośród trzech Cambridge English Qualifications dla najmłodszych. To znakomity sposób wykazania, że dzieci radzą sobie z używanym na co dzień mówionym i pisanym językiem angielskim na poziomie podstawowym, co widać w szkole i na wakacjach za granicą, kiedy dziecko nie boi się komunikować w języku angielskim.

Cena: 310 zł

Dla nastolatków:

A2 Key for Schools (KET) to młodzieżowa wersja testu A2 Key dla dorosłych. Jest to kolejny stopień zaawansowania po Cambridge English Qualifications dla najmłodszych i doskonały sposób na rozpoczęcie następnego etapu nauki języka dla uczniów starszych klas szkół podstawowych. Jest dowodem, że posiadacz certyfikatu potrafi brać udział w zwykłej, typowej rozmowie po angielsku, jak również poradzić sobie w bardzo krótkich rozmowach towarzyskich.

Cena: 390 zł

B1 Preliminary for Schools (PET) to kolejny poziom w nauce języka angielskiego, pomiędzy A2 Key a B2 First. Poszerza opanowany na niższych poziomach materiał z zakresu pisania i mówienia o m.in naukę umiejętności i wyrażania opinii oraz opisywania uczuć.

Cena: 410 zł

B2 First for Schools (FCE) jest egzaminem na poziomie średniozaawansowanym i jego certyfikat potwierdza, że uczeń potrafi posługiwać się używanym na co dzień mówionym i pisanym językiem angielskim potrzebnym w pracy lub w nauce. Jego treści są specjalnie dostosowane do zainteresowań młodzieży. Przygotowanie do egzaminu jest doskonałą motywacją do nauki języka pozwalając rozwijać umiejętności językowe i zdobyć międzynarodowy certyfikat językowy na poziomie B2, rozpoznawalny na całym świecie.

Cena: 680 zł

Dlaczego warto przygotować się do egzaminów Cambridge w EL MUNDO Centrum Języków Obcych?

Egzaminy Cambridge sprawdzają poziom wiedzy, ale dają też ogrom możliwości. Lektorzy EL MUNDO to nauczyciele specjalizujący się właśnie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu Cambridge. Dzięki temu dokładnie wiedzą, jakie umiejętności muszą przekazać swoim studentom, aby osiągnęli sukces podczas testu.

Poprzez certyfikat Cambridge, honorowany na całym świecie, możemy wzbogacić swoje CV i dostać się na wymarzony kierunek studiów lub zdobyć bardziej prestiżową pracę.

Co jeszcze oferuje certyfikat Cambridge?

  • uczy pewności siebie i daje poczucie sukcesu, co buduje wysoką samoocenę. W przypadku egzaminów dla Young Learners każde dziecko otrzymuje certyfikat, na którym liczba pokolorowanych tarcz daje informację o poczynionych przez dziecko postępach w nauce (nie ma groźby porażki!)
  • daje faktyczne świadectwo osiągniętego poziomu przez prestiżową instytucję, jaką jest Uniwersytet w Cambridge
  • sprawdza wszystkie umiejętności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie oraz mówienie
  • wyznacza pewien etap edukacji językowej
  • samo przygotowanie do egzaminu uczy koncentracji w dążeniu do celu oraz dyscypliny – egzamin działa zatem bardzo mobilizująco

Kontakt

-9488@2x.png