Teddy Eddie

Zapraszamy dzieci w wieku 2-7 lat do nauki języka angielskiego metodą Teddy Eddie. Głównym założeniem metody jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki.

Motywem przewodnim kursów opartych na metodzie jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie, który odkrywają ucząc się języka angielskiego.

Cechy programu Teddy Eddie:

→ łączymy prawdziwą naukę z doskonałą zabawą (my traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy)

→ zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

całościowy program pozwalający na kontynuacje do 7 roku życia (na rynku prawie brak kursów na wyższych poziomach dla np. 6 czy 7-latków)

→ wyjątkowo bogaty zestaw ucznia, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem w domu w prosty, niewymagający sposób (np. włączenie DVD)

→ bardzo elastyczny jeżeli chodzi o wiek, poziom, umiejętności i predyspozycje dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści (od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych)

→ postać Eddiego i Skarpety jako motywy przewodnie

→ program nie jest nudny – dzieci naprawdę lubią zajęcia, postaci opowiadań i humor, który przemawia do właśnie tej specyficznej grupy wiekowej

→ nieporównywalne z żadnym innym programem bogactwo językowe

Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów metody Teddy Eddie. Więcej na www.teddyeddie.pl