Grupy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia dla dzieci 2-7 lat

EL MUNDO Centrum Języków Obcych to miejsce przyjazne nauce, gdzie zdobywanie wiedzy pozbawione jest stresu, a cały proces kształcenia wspomagany jest doskonałą zabawą. Wiemy jak ważny jest dobry start w nauce języka obcego, dlatego uzyskaliśmy status Akredytowanego Centrum kursów Teddy Eddie, gwarantując bogaty, ambitny, a przede wszystkim wiarygodny program nauczania języka angielskiego.

Zajęcia dla dzieci 7-12 lat

Zajęcia dla dzieci są dostosowane do wieku, potrzeb oraz możliwości młodszych uczniów.

Nasze zajęcia oparte są na metodzie komunikatywnej, uczymy dzieci porozumiewać się w języku angielskim. Równomiernie rozwijamy poszczególne zdolności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie, a także pracujemy nad rozbudowaniem słownictwa oraz przyswojeniem poprawnych struktur językowych. Przede wszystkim jednak dbamy o motywację i o to aby angielski był dla dzieci przyjemnością! W tym celu tworzymy przyjazną atmosferę nauki poprzez budowanie otwartych relacji z dziećmi. Poza tym wzmacniamy pozytywną motywację- pokazujemy, że nauka języka to przyjemność oraz otwieramy dzieci na język- zauważamy mocne strony, bardzo dyskretnie korygujemy niedociągnięcia, pomagamy zyskać pewność siebie w komunikacji językowej.

W EL MUNDO wierzymy, że w każdym dziecku drzemie potencjał językowy!

Zajęcia pozostałe

Zajęcia dla młodzieży

Energiczny lektor, jasne zasady współpracy, ciekawe materiały oraz przyjazna i otwarta atmosfera to podstawowe założenia naszych zajęć. Zajęcia są dopasowane tematycznie do zainteresowań tej grupy wiekowej oraz wzbogacone o materiały autentyczne (m.in. prasa, telewizja, Internet, muzyka). Jednocześnie, pamiętając o tym, że ten etap edukacyjny to czas egzaminów, dokładamy wszelkich starań, aby solidnie przygotować naszych uczniów do osiągania jak najlepszych wyników. Każdego roku nasi uczniowie zdają egzamin gimnazjalny oraz maturę śpiewająco, a bardzo dobre wyniki ich egzaminów są dla nas największą nagrodą.

Zajęcia dla dorosłych

Zajęcia dla dorosłych są dostosowane do wieku, potrzeb oraz możliwości. Praktycznie każdy na jakimś etapie swojego życia miał styczność z nauką języka. Jednak bardzo często zdarza się, że uczyliśmy się nieregularnie, mieliśmy kilka lat przerwy lub kurs językowy po prostu nie do końca spełnił nasze oczekiwania.

W naszej szkole lektorzy są świetnie przygotowani, aby poradzić sobie z taką sytuacją, gdyż wszystkie nasze kursy są dostosowywane indywidualnie do zapotrzebowania i poziomu uczniów. Co więcej, dzięki uważnemu monitorowaniu postępów uczącego się oraz uwzględnieniu jego potrzeb, osobowości oraz stylu uczenia się, nasi lektorzy mają możliwość modyfikowania kursu na każdym etapie nauki. Staramy się tak skonstruować oraz realizować program nauczania języka, aby w pełni odpowiadał on danemu uczniowi oraz pozwolił mu jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć satysfakcjonujący go poziom znajomości języka.